Mahmutbey Mahallesi İSTOÇ 2428. sokak 9. ada no: 107 Bağcılar/İSTANBUL
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Türkiye’de ilk melamin üretimi yapan firmalardan birine sahip olan ve daha sonra tekstil sektörüne girerek Melamin üretimine ara veren Babalarının , ailenin çocukları olarak genç, dinamik bakış açısı ile yeniden yol alma kararı alarak 2014 yılında Freya Melamin firmasını kurarak sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

Ev Serisi ürünler ile başlayan Freya geliştirdiği ürün yelpazesine 2017 yılında Horeka grubunu da ekleyerek Otel, Restaurant, Kafe, Yemekhane vb. gibi alanlarda da iddialı olarak kendisine yer açmayı başarmış ve hali hazırda 200’e yakın ürün portföyü ile sektörde ilerlemeye devam etmektedir.

Freya Melamin ürünlerini tasarlarken Ergonomikliği, Estetiği ve Üstün Kaliteyi ön planda tutarak ilerlemektedir. Freya Melamin %100 Müşteri memnuniyetini ilke edinerek yoluna devam etmektedir. Freya Melamin ve Freya Homeware markaları ile siz değerli iş ortaklarına hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

About Us,

It is having one of the first melamine production firms in Turkey whose father and then he who left the production of melamine and entering the textile sector. In 2014, young generation make a decision to enter the melamine sector again with a dynamic perspective. In this way, Freya Melamine was founded and they entered the melamine sector quickly at the same time.

Freya launched Home Concept products and in 2017 Horecca Concept products were added. Freya is ambitious to open an area for itself like Hotel, Restaurant, Cafe, Dining Hall and so on. and it is succeed. Freya continue to progress in melamine sector with nearly 200 product in their portfolio.

Freya Melamin is designing its products with Ergonomics, Aesthetics and Superior Quality. Freya Melamin continues its way consider of 100% Customer Satisfaction.

Freya Melamine and Freya Homeware brands are pleased to serves you, our esteemed business partners.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
ArabicDutchEnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish